Agra Art | Galeria Ofertowa

Andrzej Domżalski (Polska)

LOT NAD KUKUŁCZYM GNIAZDEM, 2022
obraz, akryl, płótno - 120 cm x 90.5 cm
Okres: 1950 - 2000
Nr: 30607
Cena: 1 000 zł

Informacje o dziele:

sygn. p.d.: And. Domżalski 2022.

na odwr. śr.g. dane obrazu i sygn.: And Domż

Obraz nie jest oprawiony.

1 000 zł
0
32