Andrzej Domżalski (Polska)
LOT NAD KUKUŁCZYM GNIAZDEM, 2022
obraz,
akryl, płótno
120 cm x 90.5 cm
Okres: 1950 - 2000
Nr: 30607
Okres: 1950 - 2000
Nr: 30607
Informacje o dziele:
sygn. p.d.: And. Domżalski 2022.
na odwr. śr.g. dane obrazu i sygn.: And Domż
Obraz nie jest oprawiony.