Agra Art | Galeria Ofertowa

Zapraszamy do przeczytania Pytań i Odpowiedzi, które zamieszczamy poniżej:

Pytanie: Po co w ogóle coś takiego jak Galeria Ofertowa?

Odpowiedź: Chcieliśmy ułatwić znalezienie tego "złotego środka" gdzie spotykają się oczekiwania sprzedającego i kupującego. Dzięki możliwości składania ofert zarówno sprzedający jak i kupujący mogą łatwo dojść do porozumienia.

P: Jak mogę złożyć ofertę?

O: Aby złożyć ofertę trzeba być zalogowanym w systemie Agra-Art. Aby uzyskać login trzeba się zarejestrować. Jest to ten sam system który wykorzystujemy przy naszych aukcjach online - Oczywiście jeżeli ktoś licytuje na naszych aukcjach internetowych (lub live) nie potrzebuje się dodatkowo rejestrować, tylko użyć swojego loginu i hasła z aukcji internetowych.

P: Składam ofertę i co dalej?

O: Kiedy ktoś składa ofertę, system powiadamia nas mailem. Wówczas kontaktujemy się z właścicielem, który decyduje czy ofertę przyjmuje czy nie. W każdym przypadku powiadamiamy osobę która złożyła ofertę o wyniku negocjacji. Jeżeli oferta nie zostaje przyjęta wówczas pozostaje widoczna na stronach Agry do czasu jej ważności.


P: Po co ten termin ważności oferty przez 7 dni?

O: Nawet jeżeli oferta zostanie odrzucona, te kilka dni daje właścicielowi możliwość do namysłu i zmiany zdania.


P: Czy mogę zmienić/wycofać swoją ofertę?

O: Ofertę można zmienić samodzielnie klikając na informacje o swoim profilu (na górze strony, w prawym rogu), natomiast usunięcie wymaga zadzwonienia do nas ( 22 - 625 08 08 - sztuka dawna lub 22 - 745 10 25 - sztuka współczesna)
 

P: Złożyłem ofertę i Agra mi ją potwierdziła. Co dalej?

O: Klient (kupujący) jest obowiązany do realizacji oferty (czyli zakupu po podanej w ofercie cenie) w przypadku jej potwierdzenia przez Agrę. Na każdej stronie obiektu jest link do naszych warunków płatności - można nam zapłacić przelewem bankowym, kartą przez internet, lub gotówką/kartą w naszej galerii.

P: Kupiłem i zapłaciłem, czy możecie mi wysłać mój obiekt?

O: W większości przypadków jest to możliwe, ale zawsze lepiej się upewnić dzwoniąc do nas : /22/ 625 08 08 lub 745 10 25  lub wysyłając maila : agra@agraart.pl. Niestety żadna firma kurierska nie ubezpiecza dzieł sztuki, więc wysyłka odbywa się na ryzyko odbiorcy. Wszystkie zakupione obiekty są profesjonalnie pakowane przez nas w zabezpieczone paczki kartonowe, ale nie zawsze to wystarcza, dlatego w przypadku obiektów droższych oraz kruchych (rama) zalecamy odbiór osobisty. Obiekty o wysokiej wartości dostarczamy własnym transportem.